Den s kvalitou

Den s kvalitou

Odbor Kvalita Vás srdečně zve na každoroční akci s názvem Den s kvalitou, kterou pořádá Oddělení hodnocení kvality (OHK). Na akci budou představeny vybrané aktivity a výstupy činnosti oddělení.

V první části se dozvíte o novinkách na OHK, procesní analytici oddělení Vám podají aktuální informace z oblasti mapování procesů a představeny Vám budou také výsledky analýzy s názvem „Studijní neúspěšnost na ZČU“. V druhé části budete seznámeni s „Analýzou kvality podpůrných webových stránek ZČU pro studující z Ukrajiny“ a hlavní analytik ZČU Vám představí výsledky vybraných analýz realizovaných v minulém roce. Jedná se o hodnocení služeb servisních útvarů univerzity, hodnocení ankety Studentské hodnocení kvality výuky a analýzu mezinárodních žebříčků hodnocení univerzit.

Den s kvalitou proběhne prezenčně v místnosti UV 115b a zároveň bude streamována online. Na akci se můžete přihlásit ZDE.

Program:

9:00 – 9:15         Novinky na oddělení hodnocení kvality – Lucie Rohlíková

9:15 – 9:30         Novinky v oblasti mapování procesů – Martin Hirman

9:30 – 10:00       Studijní neúspěšnost na ZČU – výsledky analýzy – Gabriela Fatková

10:00 – 10:30     přestávka

10:30 – 11:00  Analýza kvality podpůrných webových stránek ZČU pro studující z Ukrajiny – Oksana Zamora, Tetiana Khvorost

11:00 – 12:00   Výsledky vybraných analýz realizovaných na ZČU v roce 2022
(hodnocení služeb, hodnocení ankety Studentské hodnocení kvality výuky, analýza mezinárodních žebříčků hodnocení univerzit) – František Kalvas